Wyjazd na spektakl „KOGUT W ROSOLE” dla grupy WTORKOWEJ – 10.11.2019

Wyjazd do Teatru w Czeskim Cieszynie na spektakl Teatru Polskiego w Bielsku-Białej:  KOGUT W ROSOLE  Samuela Jokica, w reżyserii Marka Gierszała dla GRUPY WTORKOWEJ odbędzie się wyjątkowo w niedzielę, 10 listopada 2019 r.  Wyjazd spod Lidla w Ustroniu o godz. 16.00.

„Czy topić smutki, kompleksy i kłopoty w kuflach piwa? To może brzmi niewychowawczo, ale znamy przypadek, kiedy panowie, narzekający w pubie na życiowe niepowodzenia, wpadli na skuteczny pomysł biznesowy. Postanowili założyć grupę męskich striptizerów. Nadali jej gwarantującą sukces nazwę: „Dzikie buhaje”. Oczywiście, realizacja pomysłu napotka na wiele przeszkód i trudności, ale równocześnie otworzy przed bohaterami nową szansę…

Inspirowana filmem „Goło i wesoło” komedia słoweńskiego autora Samuela Jokica budzi salwy śmiechu, zwłaszcza w żeńskiej części widowni teatralnej. Jeśli jednak pozwolicie sobie Państwo na chwilę refleksji, dostrzeżecie także, że w niewymuszony sposób, bez koturnowych jeremiad i łatwych recept, Jokic dotyka w niej egzystencjalnych problemów, przed którymi może stanąć każdy z nas.”

W Teatrze Cieszyńskim w Czeskim Cieszynie spektakl wystawiany jest w ramach  19. Festiwalu Teatrów Moraw i Śląska.