POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT czyli polskie piosenki miedzywojenne

Scena Polska proponuje w maju 2016 niezapomniane polskie przeboje filmowe lat 20. i 30. w reżyserii Bogdana Kokotka. Spektakl przeniesie nas w świat przedwojennego kina, gdzie królowali Eugeniusz Bodo, Loda Halama, Hanka Ordonówna. Śpiewane przez nich piosenki nucimy do dziś, często nie zdając sobie nawet sprawy, z jakich filmów pochodzą. „Ta ostatnia niedziela”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” – to tylko kilka piosenek z wielu, które zabrzmią w nowych aranżacjach. Kostiumy, scenografia, muzyka – wszystko to pomoże nam przenieść się w tamte, dawno minione wspaniałe lata. Wyjazd na spektakl dla grupy abonamentowej „wtorkowej” wyjątkowo w poniedziałek  2. maja o godz. 17.30. Wyjazd punktualnie spod Lidla w Ustroniu.